Вівторок, 12.12.2017, 01:36
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДНИЦЬКА ЗОШ І-ІІІ ст.

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Освітні сайти
<

Навчання

У 2016-2017 навчальному році:

Вітаємо

учнів-переможців

обласного етапу предметних олімпіад

та їх вчителів

Українська мова

Захарчук Наталія 11-А ІІІ місце Сагаш Л.Я.

Географія

Симончук Дарина 10-А ІІ місце Нагірняк І.В.
Майданович Яна 11-А ІІІ місце Нагірняк І.В.

Хімія

Супрунчук Дмитро 8-В ІІІ місце Маруш С.В.

Математика

Супрунчук Дмитро 8-В ІІІ місце Глущенко Т.П.
Волкова Ілона 11-А І місце Колесник М.І.

Російська мова

Чулкова Анастасія 9-В ІІ місце Братунець А.М.
Захарчук Наталія 11-А ІІ місце Братунець А.М.
Майданович Яна 11-А ІІІ місце Литвинчук І.В.

ІКТ

Супрунчук Олег 11-Б І місце Майстренко Г.В.
Волкова Ілона 11-А І місце Майстренко Г.В.
Менес Юлія 9-Б ІІ місце Майстренко Г.В.
Марчук Володимир 10-А ІІІ місце Майстренко Г.В.
Майданович Яна 11-А ІІІ місце Майстренко Г.В.

Переможці ІІ етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика

(Городницький освітній округ)

Медведєва Каріна 8-А І місце
Симончук Дарина 10-А І місце
Захарчук Наталія 11-А І місце
Шнайдер Мирослава 6-А ІІ місце
Степанюк Вікторія 5-В ІІІ місце
Дмитренко Юлія 7-Б ІІІ місце
Супрунчук Ярослава 10-Б ІІІ місце

Переможці І етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика

(Городницький освітній округ)

Дорожинець Анастасія 3-В І місце
Ікалюк Тарас 3-В ІІ місце
Погорелов Антон 3-В ІІ місце
Бугайчук Каріна 3-Б ІІІ місце
Остапчук Максим 3-А ІІІ місце
Маслюківський Тарас 4-Б І місце
Тітенко Вікторія 4-Б ІІ місце
Яворська Олександра 4-В ІІІ місце
Степанюк Вікторія 5-В І місце
Волкова Ольга 5-Б ІІ місце
Горічева Ірина 5-В ІІ місце
Шнайдер Мирослава 6-А І місце
Обозненко Яна 6-Б ІІ місце
Остапчук Дар'я 6-В ІІІ місце
Чулков Владислав 6-Б ІІІ місце
Дмитренко Юлія 7-Б І місце
Кривошей Вікторія 7-Б ІІ місце
Костюк Людмила 7-Б ІІІ місце
Медведєва Карина 8-А І місце
Марчук Юлія 8-Б ІІ місце
Супрунчук Дмитро 8-В ІІІ місце
Чулкова Анастасія 9-В ІІ місце
Менес Юлія 9-Б ІІІ місце
Панюшенко Анастасія 9-В ІІІ місце
Симончук Дарина 10-А І місце
Супрунчук Ярослава 10-Б І місце
Павлюк Алла 10-Б ІІ місце
Конончук Анна 10-Б ІІІ місце
Захарчук Наталія 11-А І місце
Павловська Валентина 11-А ІІ місце

 


Переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад
(Новоград-Волинський район)
Історія
 
Марчук Юлія 8-Б ІІІ місце
Романчук Вікторія 8-Б VІ місце
Радчук Аліна 10-А ІІ місце
Захарчук Наталія 11-А ІІ місце
Волкова Ілона 11-А ІІІ місце

 

Хімія

Супрунчук Дмитро 8-В І місце
Захарчук Григорій 9-В І місце
Симончук Дарина 10-Б ІІ місце
Супрунчук Ярослава 10-Б ІV місце
Майданович Яна 11-А ІІ місце

 

Економіка

Поліщук Олександра 11-Б ІІІ місце
Стипанюк Яна 11-Б V місце

 

Географія

Іллюк Богдан 8-А X місце
Ільчук Олексій 9-В VI місце
Симончук Дарина 10-А І місце
Майданович Яна 11-А І місце
Волкова Ілона 11-А ІІ місце

 

Астрономія

Волкова Ілона 11-А І місце
Майданвич Яна 11-А IV місце

Англійська мова

Наумович Костянтин 9-В ІІ місце
Менес Юлія 9-Б IX місце
Симнчук Дарина 10-А ІІ місце
Супрунчук Ярослава 10-Б ІІІ місце
Захарчук Наталія 11-А І місце
Майданович Яна 11-А ІІ місце

 

Екологія

Супрунчук Олег 11-Б І місце
 

Математика

Аврамчук Андрій 7-А VI місце
Супрунчук Дмитро 8-В І місце
Ясінська Олександра 9-Б ІІІ-ІV місце
Шевчук Марина 9-Б VІІ місце
Симнчук Дарина 10-А ІІ місце
Конончук Анна 10-Б VII-VIII місце
Супрунчук Ярослава 10-Б IХ-Х місце
Радчук Аліна 10-А ХІ місце
Волкова Ілона 11-А І-ІІ місце
Майданович Яна 11-А І-ІІ місце

 

Біологія

Симончук Дарина

10-А

ІІ місце

 

Фізика

Ільчук Олексій

9-В

І місце

Волкова Ілона

11-А

І місце

 

Правознавство

Чулкова Анастасія

9-В

ІІ місце

Панюшенко Анастасія

9-В

ІІІ місце

Симончук Дарина

10-А

ІІ місце

Павлюк Алла

10-Б

ІІІ місце

 

Трудове навчання

Наумович Юлія

9-А

ІІІ місце

Поліщук Олександра

11-А

ІІІ місце

 

ІКТ

Менес Юлія

9-Б

І місце

Марчук Володимир

10-А

ІІ місце

Супрунчук Олег

11-Б

І місце

Волкова Ілона

11-А

ІІ місце

Майданович Яна

11-А

ІІІ місце

 

 


Переможці І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад
(Городницький освітній округ)
 

 

 

 


 


 

 
 
Форма входу
Календар
Корисні сайти
Погода