Понеділок, 24.07.2017, 13:34
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДНИЦЬКА ЗОШ І-ІІІ ст.

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Освітні сайти
<

Навчання

 

 
У 2013-2014 навчальному році:
 
Гордість школи та Новоград -Волинського району
Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад
 
Захарчук Ірина 10-В клас ІІІ місце математика Майстренко І.В.
Захарчук Наталія 8-В клас ІІІ місце історія Білоніг Н.Г.
Волкова Ілона 8-В клас ІІІ місце фізика Левченко Н.І.
Чафонов Віталій 11-Б клас ІІІ місце
ІІ місце
інформатика
ІТ
Майстренко Г.В.
Захарчук Ірина 10-В клас ІІІ місце екологія Нагірняк Б.А.
Чафонов Віталій 11-В клас ІІІ місце екологія Нагірняк Б.А.
Сніцар Алла 9-А клас ІІІ місце хімія Маруш С.В.
 
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з екології
Чафонов Віталій
11-Б клас Перше місце
Рубанова Аліна
11-В клас Друге місце
Захарчук Ірина
10-В клас Третє місце
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з астрономії:
Захарчук Ірина
10-В клас Перше місце
 
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з німецької мови:
Захарчук Ірина
10-В клас Третє місце
 
8 листопада 2013 року проходив І тур Міжнародного  конкурсу з української мови. Конкурс відбувся напередодні Дня української писемності та мови.
Розпочалося свято лінійкою, яку провели учні 11-В класу під керівництвом Ситницької В.І.
У конкурсі взяли участь школярі 3-11 класів усіх шкіл Городницького освітнього округу.
Переможці І туру Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика
5 клас
Гончаренко Вікторія   5-А клас   І місце
Радчук Тетяна              5-Б клас   ІІ місце
Целецька Анастасія    5-Б клас   ІІІ місце
6 клас
Косуха Олександр        6-В клас   І місце
Ільчук Олексій               6-В клас   ІІ місце
Чулкова Анастасія      6-В клас   ІІІ місце
7 клас
Симончук Дарина        7-В клас    І місце
Супрунчук Ярослава   7-Б клас    ІІ місце
Павлюк Алла                 7-В клас   ІІІ місце
8 клас
Захарчук Наталія      8-В клас    І місце
Волкова Ілона               8-В клас   ІІ місце
Майданович Яна          8-В клас  ІІІ місце
9 клас
Осінська  Юлія              9-А клас   І місце
Захарчук Марія            9-Б клас   ІІ місце
Остапчук Тетяні         9-Б клас   ІІІ місце
10 клас
Захарчук Ірина            10-В клас   І місце
Павлюк Юлія               10-А клас  ІІ місце
11 клас
Гогола Ірина                11-Б клас     І місце
 
 
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з економіки
Савченко Антон
  11-В клас                                           Третє місце
 
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з біології
Сніцар Алла
  9-А клас                                           Друге місце
 
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з хімії
Сніцар Алла 9-А клас Перше місце
   
Павлюк Юлія 10-А клас Перше місце
   
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з географії
Майданович Яна 8-А клас Перше місце
Павлюк Юлія 10-А клас Перше місце
Захарчук Ірина 10-В клас Друге місце
Чафонов Віталій 11-Б клас Перше місце
Савченко Антон 11-В клас Друге місце
 
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови
  8 клас Перше місце
  8 клас Друге місце
  9 клас Друге місце
  10 клас Третє місце
Результати олімпіади з інформатики, проведеної з використанням сайту E-OLIMP
Чафонов Віталій 11 клас Перше місце
Косуха Олександр 6 клас Друге місце
Костюк Анастасія 9 клас П'яте місце
Савченко Антон 11 клас П'яте місце
Семенюк Ярослав 5 клас Сьоме місце
Оханський Владислав 6 клас Сьоме місце
Аврамчук Андрій 4 клас  Одинадцяте місце
Супрунчук Дмитро 5 клас Дванадцяте місце
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури:
Захарчук  Наталія 8-В клас Друге місце
Захарчук  Марія 9-Б клас Третє місце
Осінська Юлія 9-А клас Четверте місце
Захарчук  Ірина 10-Б клас Перше місце
Гогола  Ірина 11-Б клас П'яте місце
 
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з фізики:
Волкова  Ілона 8-В клас Перше місце
Глущенко Михайло 9-Б клас Третє місце
Павлюк  Юлія 10-А клас Перше місце
Чафонов Віталій 11-Б клас Третє місце
Савченко Антон 11-В клас Четверте місце
Форма входу
Календар
Корисні сайти
Погода