Середа, 18.10.2017, 01:10
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДНИЦЬКА ЗОШ І-ІІІ ст.

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Освітні сайти
<

навчання та виховання

2014-2015

У 2014-2015 навчальному році:
Результати районного конкурсу-огляду на зразкову навчально-виховну екологічну стежку

Журі  заочного районного конкурсу-огляду

на зразкову навчально-виховну екологічну стежку,

який відбувся 23 квітня 2015 року,

  визначило переможців конкурсу та розподілило місця таким чином:

Гордість школи та району
Переможці Всеукраїнських предметних олімпіад ІІІ (обласного) етапу
МАН з коп'ютерних наук
 
ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Захарчук Ірина Василівна   11 ІІІ Майстренко Г.В.

Інформатика

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Супрунчук Олег Олександрович 9 ІІІ Майстренко Г.В.

ІКТ

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Косуха Олександр 7-В І Майстренко Г.В.
Глущенко Михайло Олександрович 10-Б І Майстренко Г.В.
Супрунчук Олег Олександрович 9-Б ІІ Майстренко Г.В.
Захарчук Ірина Василівна  11-В ІІ  Майстренко Г.В. 

Конкурс користувачів комп'ютерів

Абсолютний переможець в номінації PowerPoint

Косуха Олександр 7-В клас

ІІ місце в номінації Word

Захарчук Ірина Василівна 11-В клас

______________________________________________________________

Хімія

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Майданович Яна Олегівна 9 ІІІ Маруш С.В.

Географія

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Захарчук Наталія Станіславівна 9-В ІІ Нагірняк І.В.
Майданович Яна Олегівна 9-А ІІ Нагірняк І.В.
Симончук Дарина в-В ІІІ Нагірняк І.В.

 

Переможці Всеукраїнських предметних олімпіад ІІ (районного) етапу
ІКТ
ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Захарчук Ірина Василівна   11 І Майстренко Г.В.
Супрунчук Олег Олександрович 9 І Майстренко Г.В.
Глущенко Михайло Олександрович 10 І Майстренко Г.В.
Косуха Олександр 7 (9) ІІ Майстренко Г.В.
Менес Юлія Володимирівна 7 (9) ІІ Майстренко Г.В.
 
Українська мова
ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Симончук Дарина Ігорівна  8 ІІІ Ситницька В.І.
Мосійчук Ганна Олександрівна  8 ІІ Мигловець С.М.
Захарчук Наталія Станіславівна 9 І Сагаш Л.Я.
Остапчук Тетяна Олександрівна 10 ІІ Сагаш Л.Я.
Сніцар Алла Володимирівна  10 ІІІ Менес О.В.
Захарчук Ірина Василівна      11 І Ситницька В.І.
Павлюк Юлія Сергіївна   11 ІІ Філоненко Л.А.

Географія

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Симончук Дарина Ігорівна  8 ІІ Нагірняк І.В.
Майданович Яна Олегівна 9 І Нагірняк І.В.
Волкова Ілона Петрівна   9 ІІ Нагірняк І.В.
Костюк Анастасія Вікторівна 10 ІІІ Нагірняк І.В.
Захарчук Ірина Василівна     11 ІІІ Нагірняк І.В.
Павлюк Юлія Сергіївна   11 І Нагірняк І.В.
Степанова Анастасія Олександрівна 11 ІІ Нагірняк І.В.

Фізика

ПІБ учня  Клас Місце Вчитель
Шевчук Іван Романович 8 І Борбенчук Л.О.
Барильчук Вадим Леонідович 8 ІІІ Борбенчук Л.О.
Майданович Яна Олегівна 9 І Борбенчук Л.О.
Волкова Ілона Петрівна   9 ІІ Борбенчук Л.О
Глущенко Михайло Олександрович 10 ІІ Касьян В.О.
Костюк Анастасія Вікторівна 10 ІІІ Касьян В.О.
Захарчук Ірина Василівна  11 ІІ Касьян В.О.

Історія

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Барильчук Вадим Леонідович 8 ІІ Білоніг Н.Г.
Волкова Ілона Петрівна   9 І Білоніг Н.Г.
Захарчук Наталія Станіславівна 9 ІІІ Білоніг Н.Г.
Степанова Анастасія Олександрівна 11 І Білоніг Н.Г.
Герасимчук Євгенія Миколаївна 11 ІІІ Білоніг Н.Г.

Біологія

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Костюк Анастасія Вікторівна 10 ІІІ Нагірняк Б.А.
Сніцар Алла Володимирівна  10 ІІ Нагірняк Б.А.

Математика

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Барильчук Вадим Леонідович 8 І Дзюба Н.Є.
Дідинчук Олександр 8 ІІ Майстренко І.В.
Волкова Ілона Петрівна   9 І Колесник М.І.
Захарчук Ірина Василівна  11 І Майстренко І.В.

Екологія

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Захарчук Ірина Василівна  11 ІІІ Нагірняк Б.А.

Англійська мова

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Симончук Дарина Ігорівна  8 І Ляшук Л.А.
Мосійчук Ганна Олександрівна   8 ІІ Колесник Н.В.
Майданович Яна Олегівна 9 ІІ Остапчук Л.В.
Сніцар Алла Володимирівна  10 ІІ Гончаренко С.В.
Павлюк Юлія Сергіївна    11 ІІ Ляшук Л.А.

Хімія

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Майданович Яна Олегівна 9 І Маруш С.В.
Захарчук Ірина Василівна  11 ІІ Маруш С.В.

 

Результати предметних олімпіад І етапу
Українська мова
 
ПІБ Клас Місце
Симончук Дарина Ігорівна  8 І
Мосійчук Ганна Олександрівна   8 ІІ
Захарчук Наталія Станіславівна   9 І
Волкова Ілона Петрівна   9 ІІ
Остапчук Тетяна Олександрівна 10 І
Сніцар Алла Володимирівна  10 ІІ
Захарчук Ірина Василівна      11 І
Павлюк Юлія Сергіївна    11 ІІ
Мельник Анастасія Василівна 11 ІІІ

Географія

ПІБ Клас Місце
Барильчук Вадим Леонідович 8 І
Симончук Дарина Ігорівна 8 ІІ
Майданович Яна Олегівна 9 І
Волкова Ілона Петрівна 9 ІІ
Осінська Юлія Валентинівна 10 І
Костюк Анастасія Вікторівна 10 ІІ
Захарчук Ірина Василівна 11 І
Павлюк Юлія Сергіївна 11 ІІ
Степанова Анастасія Олександрівна 11 ІІ

Математика

ПІБ Клас Місце
Супрунчук Дмитро 7 І
Комар Діана 7 ІІ
Дідинчук Олександр 8 І
Барильчук Вадим 8 ІІ
Волкова Ілона 9 І
Сніцар Алла 10 І
Костюк Анастасія 10 ІІ
Захарчук Ірина 11 І
Остапчук Іванна 11 ІІ

Історія

ПІБ Клас Місце
Барильчук Вадим Леонідович 8 І
Шевчук Іван Романович 8 ІІ
Волкова Ілона Петрівна 9 І
Захарчук Наталія Станіславівна 9 ІІ
Степанюк Яна Анатоліївна 9 ІІ
Осінська Юлія Валентинівна 10 І
Захарчук Марія Володимирівна 10 ІІ
Степанова Анастасія Олександрівна 11 І
Герасимчук Євгенія Миколаївна 11 ІІ

Фізика

ПІБ Клас Місце
Шевчук Іван Романович 8 І
Барильчук Вадим Леонідович 8 ІІ
Волкова Ілона Петрівна 9 І
Майданович Яна Олегівна 9 ІІ
Глущенко Михайло Олександрович 10 І
Костюк Анастасія Вікторівна 10 ІІ
Захарчук Ірина Василівна 11 І
Павлюк Юлія Сергіївна 11 ІІ

Біологія

ПІБ Клас Місце
Симончук Дарина Ігорівна 8 І
Ковальська Анастасія Миколаївна 8 ІІ
Захарчук Наталія Станіславівна 9 І
Майданович Яна Олегівна 9 ІІ
Костюк Анастасія Вікторівна 10 І
Гутель Катерина Сергіївна 10 ІІ
Чернятевич Богдан Вікторович 11 ІІ
Стрельчук Олександра Олександрівна 11 ІІ

Хімія

ПІБ Клас Місце
Шевчук Іван Романович 8 І
Симончук Дарина Ігорівна 8 ІІ
Майданович Яна Олегівна 9 ІІ
Захарчук Марія Володимирівна 10 І
Захарчук Ірина Василівна 11 ІІ

Німецька мова

ПІБ Клас Місце
Остапчук Тетяна Олександрівна 10 І
Захарчук Марія Володимирівна 10 ІІ

Астрономія

ПІБ Клас Місце
Костюк Анастасія Вікторівна 10 І
Черевко Олександра Станіславівна 10 ІІ
Захарчук Ірина Василівна 11 І
Павлюк Юлія Сергіївна 11 ІІ

Екологія

ПІБ Клас Місце
Глущенко Михайло Олександрович 10 І
Захарчук Ірина Василівна 11 І
Степанова Анастасія Олександрівна 11 ІІ

2014-2015 навчальний рік

5-6 травня 2015 року 

Рій  «Козаки» взяв участь у 4-х обласних змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура). На змагання до смт. Черняхів прибуло 19 команд з міст та районів.  Урочисте відкриття змагань відбулося у Черняхівській гімназії, після чого пройшли змагання на етапах: «Впоряд», «Стрільба», «Боротьба навхрест».

  О 15.00 команди-учасники переїхали до с.Жадьки (урочище Тарасова гора), де розбили наметовий табір. До 15.00 другого дня пройшли  змагання на етапах «Відун», «Ватра», «Рятівник». Дякуємо керівникам рою    Гончаренко С.В, Поліщук А.В, Нагірняк І.В за підготовку рою до змагань.  Вітаємо рій «Козаки»: Ксенза Владислава, Швеця Богдана, Шевчука Івана,Кручка Павла, Клима Олега,Клима Валентина, Колосюк Анну, Волкову Ілону, Гончарук Марину та їх ройового Нагірняка Антона за II командне місце з виду «Стрільба» та за Vмісце у районній дитячо-юнацькій військово патріотичній  грі  «Сокіл»( «Джура»).

27 квітня 2015 року 

Вітаємо дружину юних пожежників «Спалах»:

 Клима Валентина (8-В), Козенка Олександра (9-В), Яшина Владислава (7-В),

Волкову Ілону (9-В), Колосюк Анну (9-В), Гончарук Марину (9-Б) за I місце у районному фестивалі ДЮП.

21 квітня 2015 року 

Вітаємо рій «Козаки»: Ксенза Владислава, Швеця Богдана, Шевчука Івана,Кручка Павла, Колосюк Анну, Волкову Ілону,Михальчук Анастасію та їх ройового Нагірняка Антона за I місце у районній дитячо-юнацькій військово патріотичній грі «Сокіл»(«Джура»).

1 квітня 2015 року 

Свято гумору. Підготували та провели учні 7-Б класу, класний керівник Супрунчук В.В.

6 березня 2015 року 

Огляд художньої самодіяльності "Перлини Звягельщини"

6 березня 2015 року 

Виховний захід до "Мамине свято" 

13 лютого 2015 року 

Виховний захід до "Дня Святого Валентина" 

Підготували Малець Ж.В. та класоводи 3-4 класів

"Перехрестя кохання" захід для учнів 9-11 класів

Підготували та провели Ляшук Л.А. та учні 9-Б класу

12 грудня 2014 року 

Виховний захід "Андріївські вечорниці". Підготували учні 9-Б класу, художній керівник, вчитель української мови Менес О.В. та вчитель зарубіжної літератури Литвинчук І.В.

11 грудня 2014 року 

Виховний захід "Чарівниця зима". Підготували учні 4-Б класу, класовод Костюк Н.М.

23 жовтня 2014 року

Виховний захід для старшокласників "Міс Осінь-2014"

17 жовтня 2014 року учні 8-Б класу і класний керівник Мигловець С. М. підготували та провели захід, присвячений Державним символам України

14 жовтня 2014 року,  в день Святої Покрови, було проведено свято "Козацькі забави" . Підготували спортивно-конкурсну програму і провели учні 11-А класу, класний керівник Білоніг Н.Г. Перемогу виборола команда "Спартанці". Кращим козаком визнано Костюка Леоніда, учня 11-А класу.

«Поліські візерунки»

Кожна пора року по-своєму здається  казковою. Серед такої краси важко не творити. Це оспіваний край Лесі Українки, де міфічні образи  зустрічаються з реальними. Кожна  творча робота – це ніби сторінка казкової природи. Фантазія та свіжий погляд на природу  допомагають  створювати подібні  шедеври, які високо оцінило журі  на   виставці-конкурсі «Поліські візерунки» 10 жовтня 2014 року в  м. Новограді-Волинському на базі районного методичного центру. Участь прийняли 13 загальноосвітніх шкіл району Федорівська, Гульська, Киянська, Пилиповицька, Косенівська, Несолонська, Суслівська, Чижівська, Барвинівська, Піщіаська, Городницька ЗОШ І-ІІІ ст., Слободороманівська гімназія, Борисівська, Гірківська ЗОШ І-ІІ ст. та РЦТСТУМ, 42 учасники. Виставка-конкурс проводилася по напрямкам: вироби з паперу, бісероплетіння, тканини, в’язання, вишивка, м’яка іграшка.

І місце - Мазур Аліна (1 клас, робота з ниток)

І місце -  Юзьков Владислав (3-В клас, робота з бісеру)

Особлива подяка Вишневській Ірині (4-Б клас, квілінг), Пашковському Богдану (5-А клас, квілінг)

1 жовтня 2014 року  Осінній ярмарок "Свято врожаю"

 
Форма входу
Календар
Корисні сайти
Погода