Середа, 28.06.2017, 08:34
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДНИЦЬКА ЗОШ І-ІІІ ст.

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Освітні сайти
<

Навчання

Навчання

У 2015-2016 навчальному році:
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад
(Житомирська область)

Диплом ІІ ступеня

Математика  :  Супрунчук Дмитро – 7-В

                                Волкова Ілона         -  10-А

ІКТ :                       Косуха Олександр -     8-В

                               Супрунчук Олег      -   10-Б

                              Глущенко Михайло – 11-Б

Диплом ІІІ ступеня

Українська мова та література: Захарчук Наталія  - 10-А

Англійська мова: Симончук Дарина    - 9-В

Правознавство:   Симончук Дарина   - 9-В

 

Географія:             Майданович Яна     - 10-А

 

ІКТ :                         Менес Юлія              - 8-Б

Вітаємо вчителів, які підготували переможців

Майстренко Георгій Васильович

вчитель математики ,інформатики

Колесник Микола Іванович

вчитель математики

Глущенко Тетяна Петрівна

вчитель математики

Ляшук Ліна Анатоліївна

вчитель англійської мови

Сагаш Людмила Ярославівна

вчитель української мови та літератури

Нагірняк Ірина Валеріївна

вчитель географії, біології

Кондрачук Ольга Анатоліївна

вчитель історії, правознавства

 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад
(Новоград-Волинський район)
 
Українська мова
 
Симончук Дарина 9-в клас І місце
Захарчук Наталія 10-а клас ІІ місце
Волкова Ілона 10-а клас ІІ місце
Остапчук Тетяна 11-б клас

ІІІ місце

 
 
 
 
 
 

 

 

 Географія

Ільчук Олексій 8-в клас І місце
Симончук Дарина 9-в клас І місце
Барильчук Вадим 9-а клас ІІ місце
Майданович Яна 10-а клас І місце
Волкова Ілона 10-а клас ІІІ місце
Глущенко Михайло 11-б клас ІІ місце

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

Хімія

Майданович Яна 10-а клас І місце
Косуха Олександр 8-в клас І місце
Ільчук Олексій 8-в клас ІІ місце

 

Трудове навчання

Павлова Регіна 9-в клас ІІ місце
Німець Аліна 11-б клас

ІІІ місце

 
 
Математика
 
Супрунчук Дмитро 7 клас І місце
Косуха Олександр 8-в клас І місце
Ільчук Олексій 8-в клас ІІІ місце
Барильчук Вадим 9-а клас ІІ місце
Волкова Ілона 10-а клас І місце

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Історія
 
 
Ільчук Олексій 8-в клас 9 місце
Симончук Дарина 9-в клас І місце
Радчук Аліна 9-в клас ІІІ місце
Захарчук Наталія 10-а клас ІІ місце
Волкова Ілона 10-а клас ІІІ місце
Тернопольська Яна 11-б клас ІІ місце
Корнійчук Анастасія 11-б клас 4 місце
Переможці І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад
(Городницький освітній округ)
Форма входу
Календар
Корисні сайти
Погода