Вівторок, 30.11.2021, 08:23
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДНИЦЬКА ЗОШ І-ІІІ ст.

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Освітні сайти
<

Архів

Події 2010-2013 роки


 

Декада української мови та літератури

з 25 лютого по 11 березня проходила декада української мови та літератури.
 
Декада розпочалася урочистою лінійкою до Дня народження Лесі Українки. У ході декади були проведені конкурси: «Найрозумніший учень», конкурс малюнків до творів Т.Г.Шевченка, конкурс юних поетів. Серед учнів 9-х класів проведено брейн – ринг, присвячений творчості Т.Шевченка. Інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?» відбулись між учнями 7 і 8 класів, а для шестикласників проводився мовознавчий турнір.
 
Декада ще раз продемонструвала жвавий інтерес школярі до рідного слова, творчості відомих письменників.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАД
 У 2012-2013 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

 

17 листопада 2012 року на базі Новоград -Волинського НВК «Гімназія ім.Лесі Українки – школа І ступеня»відбувся районний етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому переможцями стали:
 
  ІІ місце – Аврамчук Андрій, 3-А клас 
  ІІІ місце –Марчук Юлія, 4-Б клас
І місце –Майданович Яна,7-А клас
 ІІ місце – Ситницька Вероніка, 11-А клас
 
Починаючи з 2006-2007 н.р., у нашій школі проводиться моніторинг успішності учнів:
 
 
 
 
 
 
У 2011-2012 н.р. учні нашої школи посіли загальне І місце у районних предметних олімпіадах, а також п'ять учнів здобули призові місця в обласних предметних олімпіадах

Хор вчителів Городницької ЗОШ І –ІІІ ступенів – учасник конкурсу «Перлини Звягельщини– 2013»


 09 квітня відбувся районний семінар вчителів трудового навчання (технічної праці) «Формування економічної культури на уроках трудового навчання». При вході у школу гостей радо вітали заступник директора з навчальної роботи Сеньків Валентина Захарівна та заступник директора з виховної роботи Тітарева Тереза Валеріївна.

 
Відкритий урок провів у 9-Б класі вчитель Філоненко В.А. на тему: «Технологічний процес виготовлення виробу. Завершальні роботи над виготовленням граблів.»

Відкритий урок провів вчитель Литвинчук В.С. у 8-Б класі на тему: « Маркетингові дослідження. Розроблення реклами.»

З метою поширення руху юних пожежників-рятівників перед учасниками семінару виступила агітбригада ДЮП.

Гості відвідали виставу творчих робіт учнів.

19 березня в школі проведено районний семінар заступників з навчально-виховної роботи на тему: «Урок як основна форма організації навчально – виховного процесу»
Власними методичними досягненнями поділилися вчителі Маруш С.В., Гончаренко С.В.

Пройшов семінар-практикум вихователів ГПД з проблеми «Заняття з логічним навантаженням в ГПД як засіб розвитку пізнавальної активності школярів» . Радо зустріли гостей учнівський та педагогічний колектив, піднісши коровай на вишитому рушнику. 

Самопідготовка – вихователь ГПД Шостак Світлана Вікторівна

Вихователь ГПД Малець Жанна Валеріївна провела заняття за інтересами, брейн-ринг «Весна іде – Весні дорогу».

Буднік Ніна Гаронівна провела виховний захід «А вже Весна, а вже красна».

14 лютого в нашій школі відбувся районний семінар вчителів української мови та літератури на тему «Формування ключових компетентностей на уроках словесності шляхом використання інноваційних технологій».
Радо зустріли гостей директор школи С.В.Гончаренко, методичне об’єднання вчителів – словесників, а також учні, що вручили шановним гостям хліб – сіль.

 

 Відкритий урок провела вчитель І категорії Ситницька В.І. на тему: «Т.Г.Шевченко. Розповідь про письменника, його дитинство. Поезії «За сонцем хмаронька пливе», «Садок вишневий коло хати»

Вчитель вищої категорії Філонеко Л.А.  провела урок в 11- А класі на тему: "Література української діаспори" (О.Олесь, Б.Лепкий, Ю.Клен)
Уроки відзначалися насиченістю інноваційних технологій, використанням ІКТ, звучало живе поетичне слово, власні судження школярів.

Позакласний захід – літературний брейн – ринг для семикласників «В моїм серці – Україна» провела вчитель вищої категорії Сагаш Л.Я. Лунали пісні, звучала поезія, семикласники виборювали призові місце, яке отримала команда «Вишиванка».

Гості відвідали виставку творчих робіт гурткової роботи школи.
 
  
26 листопада 2012 р. в актовому залі школи відбулася лінійка до Дня пам’яті жертв голодомору, політичних репресій.

Пам’яті мільйонів українських селян , які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінським тоталітарним режимом у 1932-1933 роках, пам’яті тисяч українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії ХХ століття, присвячується виступ, який підготували учні 11-А класу (класний керівник Філоненко Л.А.)

23 листопада 2012 р. В дружнім сімейнім колі зібрались учні школи на конкурсі української інсценованої пісні, який організували учні 7-Б класу.
 Учні відродили у своїх інсценівках народні традиції, згадали обряди українського народу.

9 листопада 2012 р. в День української писемності відбулася тематична шкільна лінійка, підготували учні 7-В класу, класний керівник Сагаш Л.Я. та провели І тур Міжнародного конкурсу знавців української мови та літератури ім. П.Яцика , в якому взяли участь 48 учнів Городницького освітнього округу.
 
Жовтень - 2012 р.  На базі Городницької школи проведено І тур учнівських предметних олімпіад серед шкіл округу
 

 
9 жовтня 2012 р. відбулися загальношкільні батьківські збори, засідання батьківського комітету.
 
9 жовтня 2012 р. Засідання Ради школи

Люблячим, терпеливим, добрим і справедливим, закоханим у свою справу вчителям, присвячується свято, яке як і кожного року було проведено на початку жовтня в школі.

Вересень пахне прив’яленим цвітом
Хай пролунає Перший дзвінок.
Ми попрощались сьогодні із літом
 Й покличе дзвінок нас на перший урок!

Під прапором кращі учні: Савченко Антон, Литвинчук Юлія, Лук’янчук Дарина.
 
У 2011-2012 навчальному році:

Лютий - 2012 р. Участь у обласному конкурсі читців-декламаторів поезії Лесі Українки
 
 
 

 
 
Грудень - 2011 р. Семінар директорів
 

 
 
 
Грудень - 2011 р. Виставка гурткових робіт
 
 
 
 
 
 
 
 
13 грудня - 2011 р. Андріївські вечорниці
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Листопад - 2011 р. Зустріч представників французької благодійної громадської організації "Французька асоціація Нор-Па-Де-Кале Чорнобиль" з батьками дітей, які мають можливість оздоровитись в літній місяць у Франції
 
 
 
 
Листопад - 2011 р. Свято врожаю (готували 5-ті класи)
 
 
 
 
Жовтень - 2011 р.  На базі Городницької школи проведено І тур учнівських предметних олімпіад серед шкіл округуЖовтень - 2011 р.  Загальношкільний суботник


Форма входу
Календар
Корисні сайти
Погода