Туризм

Туристичний гурток при Городницькій ЗОШ діє вже майже десять років.

Керівник гуртка: Нагірняк Ірина Валеріївна

Робота гуртка спрямована на розвиток загальної культури учнів, зміцнення здоров'я, вдосконалення фізичних, морально-вольових, інтелектуальних здібностей.

Щороку учасники гуртка приймають участь у районних еколого-геологічних змаганнях і змаганнях зі спортивного туризму.

В 2013 році команда здобула перемогу в змаганнях зі спортивної техніки. Багато років команда Городницької ЗОШ представляє Новоград-Волинський район на обласних змаганнях. Кожного разу в окремих видах змагань наші учні займають призові місця.

Головний девіз всіх туристичних походів та змагань: "Голова + ноги". Це означає, що учні повинні мати гарну фізичну підготовку, запас теоретичних знань та практичних навичок.

В 2013-2014 навчальному році розширена тематика роботи гуртка, учні здобувають знання та вміння з основ безпечної життєдіяльності.

Обласні змагання юних туристів-краєзнавців

26 вересня 2015 року біля с. Зарічани Житомирського району  на Вовчих горах обласним центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді проходили 36-ті обласні змагання юних туристів-краєзнавців, які проводяться з метою патріотичного виховання школярів, пропаганди та розвитку дитячого екологічного руху, підготовки учнівської молоді до практичної краєзнавчої роботи в галузі історичних та природничих наук, обміну та розповсюдження досвіду роботи кращих краєзнавчих гуртків та професійної орієнтації молоді.

Команду нашого району представляли учні Городницької ЗОШ І-ІІІ ст., вихованці гуртка «Туризм» районного центру творчості, спорту та туризму учнівської молоді, керівник Нагірняк Ірина Валеріївна.

Програма змагань передбачала залікові та незалікові види:

туристсько-краєзнавчий маршрут з контрольними пунктами – наша команда посіла ІІІ місце;

історичне краєзнавство – ІІ місце посів учень 10 класу Супрунчук Олег;

географічне краєзнавство – ІІІ місце посіла учениця 10 класу Майданович Яна;

конкурс художньої самодіяльності – ІІІ місце.

В загальному заліку команда здобула  ІІІ загальнокомандне місце серед 10 команд та була нагороджена кубком, медалями та цінним подарунком – туристичним рюкзаком.

Вітаємо наших призерів та керівника команди Нагірняк Ірину Валеріївну!