Вівторок, 30.11.2021, 08:09
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДНИЦЬКА ЗОШ І-ІІІ ст.

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Освітні сайти
<

Заходи

Заходи

2016 - 2017 н.р.


Семінар вчителів фізичної культури

Семінар вчителів фізичної культури на тему: «Формування здоров’язбережувальної компетентності на уроках волейболу» був проведений на базі Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.  

Урок у 8-А класі провів вчитель Пужаєв С.І. На уроці учні удосконалювали техніку виконання передач м’яча зверху і знизу двома руками, техніку виконання нападаючого удару з передачі партнера, а також техніку виконання подачі і прийому подачі. Вчитель залучає учнів для проведення загальнорозвивальних вправ. Вправи добираються так, щоб спрямованість їх мала розвивальний характер спритності, координації рухів, орієнтування у просторі.

  

  

Позаурочну виховну роботу у вигляді навчально-тренувального заняття з волейболу з юнаками показав вчитель Ксенз О.А., використовуючи нестандартне обладнання для розвитку стрибучості, гнучкості та сили.  На занятті учні удосконалюють елементи техніки нападу і захисту, під час навчальної двосторонньої гри.

  

  

Емоційне задоволення отримали учні та учасники семінару від товаристської гри між учнями та вчителями – учасниками семінару. Перемогла молодість з рахунком 2-1.

  

Під час обговорення вчителі Пужаєв С.І. та Ксенз О.А. зазначили, що для формування здоров’язбережувальної компетентності учнів приділяють увагу збереженню й зміцненню здоров’я, розвитку основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості учнів.

Директор школи Гончаренко С.В., яка весь час була присутня на семінарі, зазначила, що шкільному вчителю випала велика честь стати одним з будівників майбутнього покоління, яким саме воно буде – багато в чому залежить від ставлення до викладання предмета, його організації в шкільному середовищі.


Психолого-педагогічний консиліум на тему: "Адаптація першокласників  до умов навчання в Городницькій ЗОШ І-ІІІ ст."

  26.10.16 р. проведено психолого-педагогічний конциліум на тему:"Адаптація першокласників  до умов навчання в Городницькій ЗОШ І-ІІІ ст.". Були присутні вихователі ДНЗ №1 "Калинонька" та ДНЗ №2 "Сонечко", вчителі початкових класів, шкільний психолог, соціальний педагог.

      

     

   

       

     

 


Семінар-практикум вчителів англійської мови
12 жовтня 2016 року на базі Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний  семінар-практикум вчителів англійської мови з проблеми «Using of Multimedia Technologies in Project Activity at  English Lessons».

English teachers of our school:Svitlana  Viktorivna Honcharenko ,Lina Anatoliivna Liashuk, Nelia Viktorivna Kolesnyk, Valentyna Volodymyrivna Suprunchuk, Liudmyla Vasylivna Ostapchuk. 


27 листопада 2015 року

В Городницькій ЗОШ відбувся семінар вчителів художнтої культури.

Учасники семінару відвідали урок художнтої культури на тему "Український авангард, Живопис." в 10-Б класі. (вчитель Литвинчук Василь Сергійович)

Також учасники переглянули позакласний захід "Театральна вітальня. Б.Шоу. "Пігмаліон" (вчитель Литвинчук Ірина Володимирівна)

30 жовтня 2013 року. Методичне об'єднання класних керівників

29 жовтня 2013 року. Семінар вчителів-предметників Городницького освітнього округу. 

 

29 жовтня 2013 року. Семінар вчителів початкових класів Городницького освітнього округу.

23 жовтня 2013 року. Районний семінар вчителів історії

 

Форма входу
Календар
Корисні сайти
Погода