Понеділок, 17.01.2022, 13:15
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДНИЦЬКА ЗОШ І-ІІІ ст.

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Освітні сайти
<

Предметні турніри

Звіт роботи

2016-2017 н.р.

Підсумки ХІІІ Всеукраїнського турніру юних журналістів

Протягом 19-23 квітня 2017 року у Сумській гімназії №1 відбувалися ігри ХІІІ Всеукраїнського турніру юних журналістів.
На турнірі були представлені 23 команди з усіх регіонів України: місто Харків і Харківська область, місто Краматорськ, збірні команди з Луганська, Луцька, Львова, Миргорода, команди з Житомирщини, Хмельниччини, Черкас, Шостки, міста Суми.
Житомирську область представляла команда нашої школи "ТВ-ікс" у складі 5-ти чоловік: Супрунчука Олега, Захарчук Наталії, Майданович Яни, Колесник Анастасії, Годун Анастасії. Готувала майбутніх журналістів до участі в турнірі вчитель української мови та літератури Мигловець Світлана Михайлівна. 
Після двох днів відбіркових раундів (чвертьфіналів) наша команда з 8 позиції в загальній таблиці вийшли у півфінал. Там зустрілися з трьома сильними командами і зайняли в групі 2 місце. До фіналу не потрапили, але стали призерами турніру, справедливо посівши III місце. Двадцять три бої наша команда демонструвала свої глибокі знання з журналістики та показали неперевершене володіння ораторським мистецтвом.

          


Підсумки участі в обласному інтелектуальному конкурсі юних філософів та релігієзнавців

12 квітня 2017 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» відбувся ІІІ обласний інтелектуальний конкурс юних філософів та релігієзнавців. У конкурсі взяли участь 8 команд області. Наш район представляла команда «П’ятий елемент» Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, до складу якої увійшли:

 • Менес Юлія
 • Оханський Владислав
 • Лисяк Марина
 • Симончук Дарина
 • Капітан команди - Супрунчук Олег
 • Керівник команди -  Кондрачук Ольга Анатоліївна.

У ході творчих боїв наша команда достойно представила себе у трьох ролях: доповідача, опонента та рецензента.  Бої були цікавими та запеклими, команда гідно відстоювала командну думку та з повагою ставилася до команди-суперника. Педагогічний керівник вже у якості глядача, активно вболівала та підтримувала своїх вихованців.

Вітаємо нашу команду «П’ятий елемент» з ІІ призовим місцем!


Команда «ТВ-ікс» повернулася з перемогою

22 березня 2017 року в місті Житомирі відбувся 6-й обласний турнір юних журналістів. Новоград-Волинський район представляла команда учнів нашої школи у складі 5-ти чоловік: Супрунчука Олега, Захарчук Наталії, Майданович Яни, Колесник Анастасії, Годун Анастасії. Готувала майбутніх журналістів до участі в турнірі вчитель української мови та літератури Мигловець Світлана Михайлівна. Усі 13 команд, що прибули до Житомира, були прекрасними доповідачами, уважними опонентами та вмілими рецензентами, а також продемонстрували свої вміння та навички в полемічному мистецтві.  

Позитивні емоції, радісні обличчя, навіть чудова погода в цей день, здавалось, були підтвердженням того, що журналістика – цікава професія, і нею необхідно займатися. Як провести бліц-опитування, зробити фоторепортаж, розрізняти «фейки» та інформацію, правила роботи в небезпечних ситуаціях – на ці та багато інших запитань давали відповідь учасники турніру. Журі підкреслило професійність відповідей багатьох команд.

Серйозну підготовку учнів нашої школи було справедливо оцінено – І місце в таблиці змагань. Команду «ТВ – ікс» також запрошено до участі у Всеукраїнскому турнірі юних журналістів, що буде проходити з 19 по 23 квітня в місті Суми. Тож побажаємо команді нових перемог!

  

 

 

Турнір юних інформатиків

12.10.2016 року на базі Житомирського університету імені І. Франка було проведено І обласний інтелектуальний Турнір юних інформатиків. 

Наш район представляла команда Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі: Супрунчука Олега, Ільчука Олексія, Волкової Ілони, Майданович Яни, Менес Юлії. Керівник команди вчитель інформатики Майстренко Георгій Васильович.

За підсумками змагань ми зайняли ІІІ місце.

Вітаємо команду та бажаємо нових перемог!

 

Обласний інтелектуальний турнір юних математиків

На базі комунального позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради 23-24 вересня 2016 року відбувся 9-й обласний інтелектуальний турнір юних математиків. 60 юних математиків із 2 міст та 8 районів Житомирської області розв’язували надскладні математичні задачі та доводили правильність їх вирішення.

Наш район  представляла збірна команда «Омега». Приймав участь учень 11-Б класу нашої школи Супрунчук Олег. Команда посіла ІІІ місце.

     

Керівник команди - Майстренко Ірина Володимирівна вчитель математики Городницької ЗОШ І-ІІІ ст.

      

 
 
 
Обласний турнір "Юний географ"
                                   
19-20 вересня 2016 року відбувся обласний інтелектуальний конкурс "Юний географ". Команду Новоград-Волинського району преставляла Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів. До складу команди ввійшли:
 • Менес Юлія - 9-Б клас;
 • Ільчук Олексій - 9-В клас;
 • Симончук Дарина - 10-А клас;
 • Майданович Яна - 11-А клас;
 • Супрунчук Олег - 11-Б клас.
Команда посіла ІІІ місце.
Обласний турнір "Юний хімік"
16 - 17 вересня відбувся обласний турнір "Юний хімік". Нашу школу представляла команда у складі учнів:
 • Майданович Яна, учениця 11-А класу;
 • Супрунчук Олег, учень 11-Б класу;
 • Захарчук Наталія, учениця 11-А класу;
 • Волкова Ілона, учениця 11-А класу;
 • Поліщук Олександра, учениця 11-Б класу.
Керівник команди - Маруш Сергій Володимирович вчитель хімії Городницької ЗОШ І-ІІІ ст.

2015-2016 н.р

Підсумки участі обласного інтелектуального конкурсу юних філософів та релігієзнавців

14 квітня 2016 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» відбувся ІІ обласний інтелектуальний конкурс юних філософів і релігієзнавців. У конкурсі взяли участь 8 команд області.  Наш район представляла команда «П’ятий елемент» Городницької ЗОШ І-ІІІ ст. в складі:

 • Симончук  Дарина Ігорівна
 • Костюк Дарина Сергіївна
 • Радчук Аліна  Миколаївна
 • Туктагулова Ярослава Олександрівна

Капітан команди  Супрунчук Олег Олександрович

 Керівник команди -  Кондрачук Ольга Анатоліївна

 

Вітаємо нашу команду  «П’ятий елемент» з призовим ІІ місцем!

 

Обласний турнір юних фізиків

5 листопада 2015 року на базі Житомирського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний турнір юних фізиків, в якому взяли участь 12 команд з 9 районів та 3 міст області.

Наш район представляла команда «Енергія» Городницької ЗОШ І-ІІІ ст. у складі:

Шевчук Іван,

Майданович Яна,

Супрунчук Олег,

Захарчук Марія,

Глущенко Михайло

керівник команди, вчитель фізики Борбенчук Людмила Олександрівна.

У ході творчих боїв наша команда достойно представила себе у трьох ролях (доповідача, опонента та рецензента).  Бої були цікавими та запеклими, команда гідно відстоювала командну думку та з повагою ставилася до команди-суперника. Педагогічний керівник вже у якості глядача, активно вболівала та підтримувала своїх вихованців.

Наша команда посіла ІІІ місце!

15:13
Правознавці призери!

 

16 – 17 листопада 2015 року  на базі Житомирського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 75 вихованців загальноосвітніх навчальних закладів у складі 15 команд із 4 міст та 10 районів Житомирської області  взяли участь у  ювілейному п’ятому обласному турнірі юних правознавців!

Команду Новоград-Волинського району представляла  команда Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі:

Боровик Марина  9 клас;

Костюк Дарина 9 клас;

Рубанова Олена 10 клас;

Захарчук Наталія 10 клас;

Майданович  Яна 10 клас.

Керівник: вчитель Кондрачук  Ольга  Анатоліївна.

У ході творчих боїв команди дискутували про міжнародні стандарти прав людини, право на освіту, належне регулювання міжнародної міграційної політики, доступне та якісне лікування дітей та ще про багато актуальних та цікавих речей у сфері сучасних суспільних відносин.

Під час турніру організатори запропонували учасникам відповісти на  актуальні і дещо інтригуючи питання: «Як Ви вважаєте, чи знадобляться Вам знання з правознавства, здобуті у процесі підготовки та під час обласного турніру? Наведіть, будь ласка, приклади»:

- Яна Майданович  відповіла: «Безумовно, ці знання знадобляться, адже ми живемо у правовій державі, то добре бути обізнаними із власними правами та обов’язками».

Вітаємо нашу команду «Правознавці» з призовим ІІІ місцем!

 
 
 
 

 

 

Форма входу
Календар
Корисні сайти
Погода