Вівторок, 30.11.2021, 08:14
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДНИЦЬКА ЗОШ І-ІІІ ст.

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Освітні сайти
<

Архів_2014-15 навч. рік

Архів подій

У 2014-2015 навчальному році:
Урочиста хода до Дня Перемоги (9 травня 2015 року)
Урочиста лінійка до Дня пам’яті та примирення (8 травня 2015 року)
Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю історію війні 1939-1945рр.  Не щезне в пам’яті людській, не йде у забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу-його битва, його перемога над фашистами та над червоною комуністичною гідрою, яка ще довгі роки по II Світовій війні гвалтувала Україну. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.
  

«Творча обдарованість - 2015»

Фестиваль «Творча обдарованість», який започатковано в районі у 2005 році, відзначив свій десятилітній ювілей гарними успіхами учнів та їх наставників.

Даний фестиваль – це спільна праця багатьох людей. Проводиться він традиційно з метою виявлення і підтримки переможців Всеукраїнських предметних олімпіад з базових і спеціальних дисциплін, переможців конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН України, лідерів спортивних змагань, «перлинок» різноманітних обласних і Всеукраїнських конкурсів та фестивалів.  

30 квітня 2015 року на урочистості в Палац культури ім. Лесі Українки міста Новограда-Волинського  прибули  89 найталановитіших особистостей зі шкіл району, їх наставники, батьки, ветерани педагогічної праці, гості.

Цьогорічний фестиваль проводився за чотирма номінаціями:  «Інтелектуал», «Таланти позашкілля», «Ерудити», «Спортивна гордість».

Учасників фестивалю привітали: заступник голови районної державної адміністрації  Наталія Володимирівна Даниленко, начальник відділу освіти Олександр Анатолійович Антипчук. Вони вручили й нагороди та цінні подарунки кожному творчо обдарованому школяреві.

В номінації «Інтелектуал» відзначено 27 учнів – переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін, переможців  конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН України та переможців V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка  і  ХV Міжнародного конкурсу з української  мови  ім.  Петра  Яцика,  а саме:

Щоб розвинути свій талант, потрібно багато працювати, хотіти дістатись вершин майстерності. Результатом великої праці є досягнення наших учнів, які в позаурочний час займаються в гуртках районного центру творчості, спорту та туризму учнівської молоді і відзначені в області як одні з кращих.

В номінації «Таланти позашкілля»  було  нагороджено:

В номінації «Ерудити» відзначено:

В номінації «Спортивна гордість» були  нагороджені:

Підтримати нагороджених, створити святковий настрій всім присутнім допомагали  художні колективи та окремі виконавці з  навчально-виховних закладів, а саме:

хор молодших класів Городницької ЗОШ І-ІІІ ст. (художній  керівник Сташко Дмитро Володимирович),  

танцювальний колектив «Крістал» Городницької ЗОШ І-ІІІ ст. (художній керівник Курильчук Ірина Едуардівна),

Тож, дорогі наші вихованці  –  

Розвивайтеся, дерзайте, геніями виростайте!

Будьте першими в науці і високими душею.

Хай талант ваш розквітає під щасливою зорею!

 

Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

9 квітня 2015 року на базі Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи навчальних закладів району на тему: «Виховна система. Реалізація принципу взаємозв’язку впливів: родини, вчителя, соціальних об’єктів».

Основою успішної реалізації принципу взаємозв’язку впливів родини, вчителя, соціальних об’єктів у виховній системі навчального закладу є соціальне виховання як одне з найважливіших факторів стабілізації суспільства. Соціальне виховання повинно досягати двох цілей: успішності соціалізації підростаючих поколінь у сучасних умовах і саморозвитку людини як суб`єкта діяльності і як особистості. І саме школа повинна обрати необхідну направленість позашкільної і загальношкільної роботи, скоригувати взаємозв’язок і взаємовплив всіх складових виховної системи.

Колектив Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів має значні напрацювання і гарний досвід з цього напрямку навчально-виховної роботи. І не дарма педагоги обрали професійним орієнтиром для себе такі слова: «Школа – це простір життя дитини, тут вона не готується до життя, а повноцінно живе, і тому вся діяльність навчального закладу відбувається так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя».

За планом семінару директор школи Гончаренко Світлана Вікторівна та заступник з виховної роботи Тітарева Тереза Валеріївна представили презентаційно-текстову інформацію про роботу педагогічного колективу по темі семінару: «Виховна система школи».

Власний досвід роботи по створенню виховної системи презентували класовод 3 класуБарам Тетяна Іванівна та класний керівник 9 класу Сагаш Людмила Ярославівна.

Цікавою і змістовною була екскурсія до шкільного музею «Подорож у минуле рідного селища», яку провели юні екскурсоводи під керівництвом  вчителя історії Білоніг Ніни Григорівни.

Учасники семінару мали змогу побачити виховний захід «Свято Великодня», підготовлений  керівником драматичного гуртка Литвинчук Іриною Володимирівною. Гарний  рівень виконавської майстерності, емоційність, впевненість учнів на сцені, вміння користуватися мікрофонами, мелодійний злагоджений  спів нещодавно створеного дитячого хору свідчать про високий професійний рівень, любов до дітей і до справи якою займаються всіх, хто долучився до організації цього заходу.

Весняна толока (20 березня 2015 року)  
          Результат пошуку зображень за запитом "весняна толока картинки"
 
 

Рейтинг ЗОШ І-ІІІ ступенів

22 січня 2015 року  Спартакіада працівників шкіл

22 січня 2015 року на базі Орепівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проводилась традиційна 16-а районна спартакіада працівників шкіл. В програму змагань входили такі види спорту: волейбол, настільний теніс, шахи, шашки  (чоловіки і жінки).  В змаганнях спартакіади взяли участь 157 працівників шкіл.

Показали найкращу підготовку та стали переможцями з волейболу команда відділу освіти (капітан Павлюк Ю.М.), об’єднана команда Великомолодьківської та Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Храбан І.С.) - на ІІ місці, команда Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Пужаєв С.І.) посіла ІІІ місце.

Серед жіночих команд перемогу здобули  працівники  Городницької  ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Гончаренко С.В.),

другою  стала команда Несолонської ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Сарган С.М.), 

на  третьому  місці  – команда  Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Тимошенко Н.А.).

І  місце  в  змаганнях  з   шахів  у  Іванюка М.М.  (Червоновільська  ЗОШ І-ІІ ступенів),  ІІ місці – у  Нагірняка Б.А.  (Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів),  ІІІ місце –  у  Майстренка Г.В. (Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів).

25-26 грудня 2014 року - Шкільні новорічні ранки
6 грудня 2014 року - Виховний захід до Дня Збройних Сил України
21 листопада 2014 року - Виховний захід "День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій"
20 листопада 2014 року - Виховний захід "Конкурс інсценованої української пісні"
9 листопада 2014 року - Виховний захід до Дня української писемності. Підготували та провели учні 6-Б класу, класний керівник Філоненко Людмила Андріївна
24 жовтня 2014 року - Загальношкільний суботник
5 жовтня 2014 року - Святкова лінійка до Дня Учителя
         Цей день по праву всім належить вчителям!
         І він осяяний мільйонами зірок!
           Хай ваша усмішка, як сонце, сяє нам.
         Щоб пам'ятали ви лиш золотий урок.
 
Святкова лінійка з нагоди святкування 30-річчя Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Запрошені Депутат Верховної Ради України, почесний земляк - Володимир Михайлович Литвин, Голова районної ради - Весельський Франц Вікторович, начальник відділу освіти - Антипчук Олександр Анатолійович., директори школи Мосійчук В.Д., Глущенко П.П., Колесник В.П.. Був переданий символічний ключ відкриття школи Гончаренко Світлані Вікторівні.
На свято були запрошені першокласники 1984 року.
Батьки вручили святковий торт.

 

Форма входу
Календар
Корисні сайти
Погода